KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 16087196
nr 1608 7196
Skulpturer
3 st, Keramik. Höjd: 17-34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:15:53
23/3 16:41:49
Tilgman Keramik